International Rotary Fellowship of Hunters, koji okuplja rotarijance – lovce, prvi puta će na području Districta 1913 organizirati lov na divlje svinje. Skupni lov na divlje svinje bit će organiziran od 19. do 21. siječnja 2024. godine, u lovištu Papuk.

International Rotary Fellowship of Hunters, koji je od prošle godine aktivan i u našem distriktu, poziva prijatelje rotarijance, ljubitelje lova i boravka u prirodi, da nam se pridruže u ovom skupnom lovu koji ćemo organizirati u lovištu Papuk. Ovaj, prvi lov koji na području D 1913 organizira International Rotary Fellowship of Hunters započet će u petak, 19. siječnja, kada će biti organiziran sastanak IRFH na kojem će biti razmatran i mogući zajednički projekt na području zaštite okoliša te lovačka večera u dvorcu Janković u Suhopolju, gdje će biti smješteni sudionici ovoga lova. Lov će biti organiziran u subotu, 20. siječnja, u lovištu Papuk, a toga će dana za sudionike biti priređen i posebni program s lovačkom večerom. Za sudjelovanje u lovu već su se prijavili rotarijanski prijatelji iz Austrije i Njemačke, a očekujemo i prijatelje rotarijance iz drugih europskih zemalja. Pozivam prijatelje koji bi željeli sudjelovati u ovom lovu, ali i u aktivnostima lovačkog Fellowshipa, da se odazovu ovom pozivu – istaknuo je prijatelj Miroslav Benko, dopredsjednik Rotary Cluba Varaždin i koordinator ovoga lova.

Detaljnije o International Rotary Fellowship of Hunters lovu pročitajte OVDJE!

Program lova pročitajte OVDJE!