Rotary Club Varaždin će u subotu, 3. veljače, u lovištu „Peski“ kod Đurđevca organizirati svoj tradicionalni Rotary lov na fazane. Prihod ostvaren organizacijom ove tradicionalne klupske priredbe bit će namijenjen za kupnju psa vodiča za potrebite osobe.

Ovogodišnji, već 32. Rotary lov na fazane Rotary Cluba Varaždin, počet će u 9 sati, nastupom sastava rogista te lovačkim doručkom u lovačkom domu Peski, a pozdravne riječi rotarijancima – lovcima koji će sudjelovati u ovoj rotarijanskoj priredbi uputit će Miroslav Benko, dopredsjednik RC Varaždin i predsjednik RIFH za Hrvatsku, asistent guvernera D 1913 Mislav Klobučić te Krunoslav Jurić, voditelj lovstva Uprave šuma podružnica Koprivnica.

Nakon lova bit će organizirani druženje s lovačkim ručkom te program na kojem će nastupiti članovi tamburaškog sastava Frontmeni iz Đurđevca.

Najavni prilog ovogodišnjeg lova na fazane možete pogledati ovdje

: