Uoči blagdana Svih svetih

Svijeće za pokojne prijatelje
Uoči blagdana Svih svetih izaslanstvo Rotary Cluba Varaždin obišlo je posljednja počivališta preminulih članova našega kluba na varaždinskom groblju. Tako je ponovo obnovljena dugogodišnja tradicija Rotary Cluba Varaždin.

-Nažalost, u ovih trideset godina od obnovljenog rada Rotary Cluba Varaždin, Klub je napustilo mnogo naših prijatelja, koje nismo zaboravili. Ove smo rotarijanske godine, uoči blagdana Svih svetih, obnovili dugogodišnju klupsku tradiciju, pa smo obišli grobove naših pokojnih prijatelja i na njihovim posljednjim počivalištima upalili svijeće – rekao je predsjednik RC Varaždin Miroslav Benko, koji je zajedno sa Zoranom Dučakijevićem, članom osnivačem našeg kluba, i Igorom Čolakovićem,
predsjednikom electom RC Varaždin, bio u klupskom izaslanstvu koje je obišlo posljednja počivališta preminulih članova Rotary Cluba Varaždin.

Svijeće s Rotary znakom upaljene su na grobovima prijatelja Marijana Vitkovića, Franje Šulaka, Dragutina Drka, Petra Lukmana, Marija Porobije, Viktora Plaveca, Damira Mamuzića,Stjepana Sabljaka, Božidara Martinčevića, Dragana Grimsa, Tomislava Lipljina, Anđelka Herjavca, Ivana Biškupa, Stjepana Đurasa, Vladimira Prizla, Rudolfa Kirića, Stjepana Meseka, Franje Ruže i Zorana Filipana, dok će posljednja počivališta prijatelja Josipa Filipana na groblju u Varaždinskim Toplicama te Ivana Sklepića na groblju u Čakovcu, izaslanstvo RC Varaždin posjetiti tijekom studenoga.