Rotary lov 2022. i osnivanje International Rotary Fellowship of Hunters

U sklopu obilježavanja 90. godišnjice Rotary Cluba Varaždin, 30 godina organiziranja Rotary lova i osnivanja International Rotary Fellowship of Hunters u Hrvatskoj pozivamo Vas u

Rotary lov na fazane

koji će se održati u subotu 29. siječnja 2022. godine u državnom lovištu „Peski“ u Đurđevcu te da svojom nazočnošću uveličate humanitarnu akciju prikupljanja financijskih sredstava za kupnju pasa vodiča za potrebite osobe. Okupljanje počinje u 9:00 sati ispred lovačkog doma „Peski“ u Đurđevcu! Molimo ponesite sa sobom lovačku dokumentaciju! Za pronalaženje lokacije dovoljno je u navigaciju upisati „Lovački dom Peski“.