Rotary Club Varaždin u restoranu The Family u subotu, 2. studenoga, organizira novo klupsko događanje – Whisky Night!

Na ovom rotarijanskom susretu u restoranu Zlatka Dalića organizirat ćemo predavanje – Uvod u škotske viskije, koje će održati Dario Grabarić, jedan od naših najcjenjenijih stručnjaka za žestoka pića s certifikatom WSET za žestoka pića (Level 4).

Tijekom predavanja imat ćete prigodu kušati pet odabranih škotskih viskija, uživati u večeri koju će pripremiti “Zlatni kuhar” prijatelj Damir Crleni te sudjelovati u dobrotvornoj aukciji viskija! Cijena programa je 80 eura!

U sklopu ovog događanja bit će organizirano i MASTER CLASS predavanje na temu – viskiji regije Islay, koje će predstaviti Dario Grabarić. Na predavanju će biti ponuđeno pet Islay viskija u izboru Darija Grabarića. Cijena predavanja je 70 eura.