20. memorijalni teniski turnir Mario Porobija – 2021.

20. memorijalni

Teniski turnir Mario Porobija

05.09.2021. je održan 20. memorijalni turnir Mario Porobija u organizaciji Rotary Club Varaždin bio je pravi festival pozitivne energije.
Zajedno smo prikupljali sredstva za Nagrade za izvrsnost dr. Franjo Ruža koje će ove godine dobivati učenici osnovnih i zanatskih srednjih škola.
Snage na terenu i “tribinama” odmjerili su prijatelji iz Rotary Club Varaždin, Rotary Club Varaždin 1181, Rotary Club Varaždin Jug, Rotary Club Trakošćan, Rotary Club Prelog, Rotaract Club Varaždin, Rotary Club Koprivnica i nekoliko zagrebačkih klubova.
Autor videa: Martin Kralj, RC Varaždin Jug